Про компанію

Автосалон « AV -авто » пропонує широкий вибір автомобілів , мото та авіатехніки всесвітньо відомих марок. В автосалоні представлений модельний ряд автомобілів Renault , Geely , Daewoo , Nissan , Fiat , Honda , Peugeot , Ford , Suzuki , Mazda , а також мотоцикли марки Honda. Для любителів розваг і активного відпочинку найбезпечніші літальні апарати - автожири AutoGyro .

Обслуговування , діагностика і ремонт в гарантійний та післягарантійний період проводиться на сертифікованому СТО " Bosch Car Service " c використанням оригінальних запчастин та витратних матеріалів. Персонал пройшов необхідне навчання і виконує ремонтні та діагностичні роботи будь-якої складності . Для клієнтів СТО діє нова послуга " Підмінний автомобіль" , завдяки якій Ви можете проводити ремонт свого авто без втрати часу і свободи пересування. Так само , всім без винятку , ми пропонуємо послуги прокату автомобілів.

Склад- магазин реалізує запасні частини , масла , авто- хімію і аксесуари на всі марки і моделі автомобілів імпортного та вітчизняного виробництва. Також в асортименті представлено обладнання для СТО , автомийок , Паркінгів і професійний електроінструмент "Bosch" .

« AV -авто » пропонує кредит , лізинг , trade - in та страхування не виходячи з салону.

До Ваших послуг зона відпочинку, де можна випити чашку ароматної кави , подивитися телевізор , скористатися безкоштовним інтернетом або просто побути в тиші.Запрошуємо Вас ,

м. Феодосія , Керченське шосе , АР Крим .

Автосалон : ( 050 ) 397-00-30

СТО : ( 050 ) 397-00-31

Кредит , страхування : ( 050 ) 397-00-32

Або у Феодосії ( 06562) 57-111


 
 

Види діяльності

Автосалон "AV-авто" пропонує широкий вибір автомобілів, мото і авіатехніки всесвітньо відомих марок. У автосалоні представлений модельний ряд автомобілів Renault, Geely,Daewoo, Nissan, Fiat, Honda, Peugeot, Ford, Suzuki, Mazda, а також мотоцикли марки Honda. Для любителів розваг і активного відпочинку найбезпечніші літальні апарати - автожири AutoGyro.

Обслуговування, діагностика і ремонт в гарантійний і післягарантійний період робиться на сертифікованому СТО "Bosch Car Service" c використанням оригінальних запчастин і витратних матеріалів. Персонал пройшов необхідне навчання і виконує ремонтні і діагностичні роботи будь-якої складності. Для клієнтів СТО діє нова послуга "Подменный автомобіль", завдяки якій Ви можете робити ремонт свого авто без втрати часу і свободи пересування. Так само, всім без виключення, ми пропонуємо послуги прокату автомобілів.

Склад-магазин реалізує запасні частини, олії, авто-хімію і аксесуари на усі марки і моделі автомобілів імпортного і вітчизняного виробництва. Також в асортименті представлено устаткування для СТО, Автомиття, Паркінгів і професійний електроінструмент "Bosch".

"AV-авто" пропонує кредит, лізинг, trade - in і страхування не виходячи з салону.

До ваших послуг зона відпочинку, де можна випити чашку ароматної кави, подивитися телевізор, скористатися безкоштовним інтернетом або просто побути в тиші.Запрошуємо Вас

м. Феодосія, Керченське шосе, АР Крим.

Автосалон: (050) 397-00-30

СТО: (050) 397-00-31

Кредит, страхування : (050) 397-00-32

Или у Феодосії (06562) 57-111

 

Мапа

Контакти

Автосалон «AV-авто»
(основний офіс)

Україна, АР Крим, Феодосия, Керченское шоссе, будинок 2а
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create